Och nie bądź zły Proszę cię nie gniewaj

Informacje

Dodany: 2017-10-28
Kategoria: Anonse kobiet

art

Och, nie bądź zły! Proszę cię, nie gniewaj się na mnie!

w ogóle nie widzę powodu naszego zerwania rzekł po chwili. Jeżeli nawet teraz mnie nie kochasz, to pokochasz mnie później. Potrząsnęła przecząco głową. Jesteś pewna? zapytał. . Najzupełniej odparła cicho.

Dłoń jego spoczywała jeszcze ciągle na jej włosach. Przytulił jej głowę czulej. Znowu zapadła cisza. Eustace pochylił nisko głowę i dotknął wargami jej jedwabistych włosów. Nie mogła odgadnąć, jakie myśli absorbowały go w tej chwili i nie śmiała podnieść głowy, ażeby spojrzeć mu w oczy. Obawiała się tylko nowego przypływu tej namiętności, jaka ją wprowadzała w stan zupełnego bezwładu. Lecz namiętność nie powracała. Trzymał ją w ramionach z ojcowską troskliwością, a po chwili rzekł prawie szeptem Dino, powiedz mi, kim jest ten szczęśliwiec? Zadrżała nagle. Z trudem powstrzymała okrzyk. On odwrócił jej twarz w swoją stronę i spojrzał w jej przymknięte oczy. Czy facet szukający anonsów erotycznych? zapytał. Nie odpowiedziała. Stała bez ruchu, drżąc na całym ciele i tylko krwawy rumieniec wystąpił jej na twarzy. Nagle w jego oczach pojawił się twardy wyraz. Nie mogła oderwać wzroku od jego twarzy, choć przerażenie ogarniało ją coraz większe. A krwawy rumieniec był na twarzy jeszcze chwilę i ustąpił miejsca śmiertelnej bladości. Eustace uwolnił ją ze swych objęć. Rozumiem rzekł bezdźwięcznym głosem. Ukryła twarz w dłoniach. Miała wrażenie, iż wyrwano brutalnie z jej serca najświętszą tajemnicę. Wiedziała jednak, iż tym bólem okupiła swoją wolność. Nareszcie dowiedziałem się prawdy wyszeptał nie patrząc na sex ogloszenia nią. Zadrżała na dźwięk tych słów. Więcej nie mogła przed nim ukrywać. Wiedział o wszystkim. Sir Eustace nerwowo chodził po pokoju. Potem przystanął przed nią i odezwał się głosem pełnym powagi Od jak dawna to trwa? , Spojrzała na niego z wyrazem nieludzkiego cierpienia w oczach. Dopiero dzisiaj zrozumiałam to. On o niczym nie wie i nigdy się tego nie dowie. . , Więc on ci nie wyznał swojej miłości? zapytał ze zdziwieniem.

O nie! Oczywiście, iż nie! Przecież ja mu jestem zupełnie obojętna! Twarz Eustacea wykrzywiła się ironicznie. Całe jego szczęście, bo inaczej nie darowałbym mu tego.

W głosie jego brzmiała pogróżka. Oczy pałały niesamowitym ogniem. Po chwili położył dłoń na jej ramieniu. Więc chcesz mi wmówić, iż zrywasz ze mną dla człowieka, który ciebie nie kocha? zapytał. Spojrzała na niego błagalnie. Och, proszę cię, nie pytaj mnie o nic więcej. Ależ ja muszę wiedzieć upierał się. Czy to jest jedyny twój powód? Nie odparła z widocznym trudem. Jakie masz jeszcze powody? dopytywał się. Sytuacja stawała się coraz bardziej przykra. pani z seks ofert nie ulękła się jednak. Nie byłabym z tobą szczęśliwa. Przerażasz mnie. A przy tym. przy tym jesteś taki niedobry dla Izabeli.

Komentarze: 16


noavatar.png
Gertrud 2017-10-31

pozdro dla autora, posiadasz dryg:)

noavatar.png
Adell 2017-10-31

spoko skreślone

noavatar.png
Kerry 2017-10-31

pociąga mi się

noavatar.png
Scottie 2017-11-01

dzięki przyimek wdechową intrygę

noavatar.png
Loren 2017-11-06

traktujesz wyszukany ton donoszenia

noavatar.png
Terrell 2017-11-06

planujesz zadatek tekstowy

noavatar.png
Maisie 2017-11-06

ujmujesz wzorowego bloga

noavatar.png
Alexis 2017-11-06

bede tedy zawracać ponieważ cudownie zapisujesz

noavatar.png
Muoi 2017-11-06

cool napisane

noavatar.png
Laronda 2017-11-08

pozdro gwoli kreatora, obejmujesz kunszt:)

noavatar.png
Isaac 2017-11-19

pozdro gwoli eseisty, świetnie układasz:)

noavatar.png
Season 2017-11-20

Pozytywne przepisowe

noavatar.png
Kent 2017-11-24

intrygująco opowiedziane

noavatar.png
Clemente 2017-11-24

pozdro gwoli prozaika, nadzwyczajnie układasz:)

noavatar.png
Nena 2017-11-25

pozdro dla ojca, przebojowo tworzysz:)

noavatar.png
Arden 2017-11-25

rewelacyjny wpisik