Anonse kobiet

 • foto
  iść naprzód Może kiedyś uda nam się śmierć zwyciężyć

  Dodany: 2017-11-29
  Kategoria: Anonse kobiet
  Komentarze: 0

  Ale przecież jest tylko śmierć jęknęła. A czymże jest śmierć? zapytał facet szukający anonsów erotycznych, zwracając się do siostry, jak do małego rozkapryszonego dziecka. Czy sądzisz, iż nie jest to po prostu jeszcze jeden krok naprzód, jeszcze jeden krok w głąb życia? Jedno mija, a drugie nastaje. Ale nie ma powrotu! zaprotestowała nieśmiało. Nigdy nie ma powrotu, moja droga odparł łagodnie. Nikt z nas nie ma prawa wracać. Czyż można powtórzyć to, co było wczoraj? Prawda,.

 • foto
  Klęczała ciągle u kolan Izabeli a wielkie jej

  Dodany: 2017-11-06
  Kategoria: Anonse kobiet
  Komentarze: 17

  W ukryciu podczas nieobecności Izabeli płakała nawet cicho, lecz opiekunce swej nic o tym nie wspominała. Ostatni dancing miał się odbyć w hotelu w dniu poprzedzającym wyjazd Diny i Studlejów. Chociaż pani z seks ofert wróciła już prawie zupełnie do zdrowia, to jednak była jeszcze bardzo osłabiona i najmniejsze nawet podniecenie męczyło ją bardzo. laska od matrymonialnych ogłoszeń była stanowczo przeciwna.

 • foto
  Och nie bądź zły Proszę cię nie gniewaj

  Dodany: 2017-10-28
  Kategoria: Anonse kobiet
  Komentarze: 16

  Och, nie bądź zły! Proszę cię, nie gniewaj się na mnie! w ogóle nie widzę powodu naszego zerwania rzekł po chwili. Jeżeli nawet teraz mnie nie kochasz, to pokochasz mnie później. Potrząsnęła przecząco głową. Jesteś pewna? zapytał. . Najzupełniej odparła cicho. Dłoń jego spoczywała jeszcze ciągle na jej włosach. Przytulił jej głowę.